|
Przewidywałem ze Niemcy wygrają, ale nie sądziłem że wygrają aż tak.
Wiadome, bramka na 2-2 do przerwy i inny mecz. Ale Anglicy nie potrafili strzelić bramki w 2 połowie mimo ze początkowe minuty niemal miażdżyli Niemców. Wiadome ze to tylko takie gdybanie, ale nawet jakby uznał tą bramkę to nie wiem czy by się podnieśli po takich dwóch nokautach aby sami zdobyć 2 bramki.
No i nie ogarniam tego podniecania się i podkreślania polskości w Podolskim i szczególnie Klose na każdym kroku. Tacy z nich Polacy, jak z Ł. Surmy Wiślak.
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|