Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1472
Stary 27.06.2010, 16:59
A ja wolę Meksyk.

Po odpadnięciu Anglii kibicuję im, Urugwajowi, Chile i Paragwajowi.

"El Tri" oczywiście nie będą wieczorem faworytem, ale wydaje mi się, że mogą pokusić się o niespodziankę.

Coś czuję w kościach, że będziemy mieć kolejny bardzo ciekawy mecz.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 27.06.2010 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując