Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11231
Stary 27.06.2010, 16:54
Sami napisał(a):Wyświetl post
btw. tam po prawej stronie literki "A" się chyba niebieskie krzesełko wplątało..
Też to zauważyłem Z drugiej strony, na wcześniejszych zdjęciach trybuny wschodniej tego nie ma, jak np. tu:

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1094271691.jpg

Donki napisał(a):Wyświetl post
To jest podest dla kamery.
Trochę specyficzne miejsce, szczególnie, że telebim będzie zasłaniał widok na trybunę (choć wiadomo, że perspektywa boiska najważniejsza )
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 27.06.2010 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując