Sami napisał(a):

btw. tam po prawej stronie literki "A" się chyba niebieskie krzesełko wplątało..
|
Też to zauważyłem

Z drugiej strony, na wcześniejszych zdjęciach trybuny wschodniej tego nie ma, jak np. tu:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1094271691.jpg
Donki napisał(a):

|
To jest podest dla kamery.
|
Trochę specyficzne miejsce, szczególnie, że telebim będzie zasłaniał widok na trybunę

(choć wiadomo, że perspektywa boiska najważniejsza

)
