Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1468
Stary 27.06.2010, 16:53
ehhh szkoda Anglików ;/ Niemcy graja jak nie Niemcy( bo wiekszosc reprezentantow to nie Niemcy ;D)
poziom sedziowania zalosny ;/
mam nadzieje ze Argentyna przejdzie dzis Meksyk i Niemców rozjedzie Messi

Odpowiedz cytując