polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

A może trzymają tych ogórków, bo kogoś trzeba wystawić, a nasza kadra szczupła?
Ale znowu, dlaczego na te parę dni nie wezmą juniorów?
Nie łapię. Ten klub to zagadka.
|
Może obciążenia jakie aplikuje się juniorom są inne? Może juniorzy mają jakieś rozgrywki? Może po prostu są cieniutcy?