Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26212
Stary 27.06.2010, 16:41
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
A może trzymają tych ogórków, bo kogoś trzeba wystawić, a nasza kadra szczupła?

Ale znowu, dlaczego na te parę dni nie wezmą juniorów?

Nie łapię. Ten klub to zagadka.
Może obciążenia jakie aplikuje się juniorom są inne? Może juniorzy mają jakieś rozgrywki? Może po prostu są cieniutcy?
Odpowiedz cytując