Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16876
Stary 27.06.2010, 16:31
Kordel napisał(a):Wyświetl post
Mam problem z kompem.Zrobiłem format jakis czas temu,wszystko śmigało elegancko,zainstalowałem avasta co by wira nie łapać na wejsciu.Ku mojemu zdziwieniu nie moge teraz otworzyć ' normalnie ' dysku C i D,pojawia mi się otwieranie dysku za pomocą.Zmuszony jestem to eksploracji.Skanowałem kompa,pousuwałem wiry,ale dalej to samo.Orientuje sie ktoś co można wykombinować oprócz ponownego formatu?
Jak już byłes zainfekowany to samo skanowanie antywirem moze już nic nie dać, trzeba by skorzystać z jakiegoć Combofix czy coś. Najlepiej zgrać ważne pliki n DVD i zrobić pełen format dysku, to wyjście jest najlepsze w przypadku zainfekowania kompa. Pelnego obrazu sytuacji nie mam więc wiecej nie pomogę

gromaders napisał(a):Wyświetl post
nie wiecie kiedy ma się skończyć budowa estakady na nowohuckiej ?
Poszukaj na stronie ZIKIT, czy jak oni się tam nazywają
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 27.06.2010 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując