Kordel napisał(a):

|
Mam problem z kompem.Zrobiłem format jakis czas temu,wszystko śmigało elegancko,zainstalowałem avasta co by wira nie łapać na wejsciu.Ku mojemu zdziwieniu nie moge teraz otworzyć ' normalnie ' dysku C i D,pojawia mi się otwieranie dysku za pomocą.Zmuszony jestem to eksploracji.Skanowałem kompa,pousuwałem wiry,ale dalej to samo.Orientuje sie ktoś co można wykombinować oprócz ponownego formatu?
|
Jak już byłes zainfekowany to samo skanowanie antywirem moze już nic nie dać, trzeba by skorzystać z jakiegoć Combofix czy coś. Najlepiej zgrać ważne pliki n DVD i zrobić pełen format dysku, to wyjście jest najlepsze w przypadku zainfekowania kompa. Pelnego obrazu sytuacji nie mam więc wiecej nie pomogę
gromaders napisał(a):

|
nie wiecie kiedy ma się skończyć budowa estakady na nowohuckiej ?
|
Poszukaj na stronie ZIKIT, czy jak oni się tam nazywają