HanysKce napisał(a):

|
a niby Podolski i Klose to nie nasi? Gliwice i Opole nie jest w Polsce?
|
nie kazdy urodzony na terytorum Polski jest Polakiem
Polakiem sie jest kiedy czuje sie wyjątkową więź z meijscem urodzenia i nawet
kiedy nie jest lekko i przyjemnie to słowa honor i ojczyzna są ważniejsze niż sława i pare srebrników
tak się składa, że byłem na meczu gdzie Polacy grali z Niemcami w Klagenfurcie i owszem widziałem
tam mordy podolskiego i klose ale nie grali z Białym Orłem na piersi, ale z czarnym i wszystko jasne