Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1429
Stary 27.06.2010, 16:00
HanysKce napisał(a):Wyświetl post
a niby Podolski i Klose to nie nasi? Gliwice i Opole nie jest w Polsce?
nie kazdy urodzony na terytorum Polski jest Polakiem
Polakiem sie jest kiedy czuje sie wyjątkową więź z meijscem urodzenia i nawet
kiedy nie jest lekko i przyjemnie to słowa honor i ojczyzna są ważniejsze niż sława i pare srebrników

tak się składa, że byłem na meczu gdzie Polacy grali z Niemcami w Klagenfurcie i owszem widziałem
tam mordy podolskiego i klose ale nie grali z Białym Orłem na piersi, ale z czarnym i wszystko jasne
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując