HanysKce napisał(a):

mnie tam Angoli żal nie jest!
do boju NASI do boju NIEMCY!!
|
Nie ma takiej opcji, żebym kibicował Niemcom, chociażby grało u nich 11-u volksdeutch'ów, a kolejnych 12 siedziało na ławce. Taki już ze mnie zawistny, pamiętny i małostkowy człowiek.