Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
Od: 09.2007
Offline
#
1412
27.06.2010, 15:52
Taa jacy nasi? wybrali Niemców sa Niemcami ... Podolski jak Podolski Klozet nawet nie przyznaje się do korzeni ch.. mu w d ... Sędzia mógł by sędziować w naszej lidze bo i u nas takie babole są na porządku dziennym .... Anglicy jazda z Niemcami !.
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez OPTIMUS_(konto_usunięte)