Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 27.06.2010, 15:52
Taa jacy nasi? wybrali Niemców sa Niemcami ... Podolski jak Podolski Klozet nawet nie przyznaje się do korzeni ch.. mu w d ... Sędzia mógł by sędziować w naszej lidze bo i u nas takie babole są na porządku dziennym .... Anglicy jazda z Niemcami !.
Odpowiedz cytując