Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11224
Stary 27.06.2010, 14:12
Chyba nie bardzo bo wtedy 1 musialaby byc obok 9.. i jak by to wygladalo?
miedzy 9 a 0 ma byc pustostan w kolorze czerwonym, przynajmniej tak jest w projekcie, mam nadzieje ze bez zadnej gwiazdki,
i raczej musieli to dobrze obliczyc zeby 6 nie nachodzila na ta dziure, pewnie bedzie w sam raz, natomiast sam pomysl umiejscowienia tego wjazdu pozostawie bez komentarza
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 27.06.2010 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując