|
Jak robotnicy zaczęli przyspieszać tak widać że wykonawcy płyty boiska chyba trochę zwolnili.
Jak na początku obawiałem się czy będzie dało się zagrać przy tych dwóch trybunach teraz jest o to spokojniejszy za to widzę że na murawie im chyba trochę ziemi zabrakło, plus prace chyba powinny przyspieszyć bo kilka warstw do ułożenia mają a trawa musi być położona minimum 14 dni przed pierwszym meczem a to i tak że się tak wyrażę okres wybitnie minimalny. ale w sumie 11 dni to kupa czasu...
O przepraszam znalazłem Info że w momencie kiedy rozkładana jest murawa od razu z warstwą ziemi na rolce wystarczy 7-10 dni. Tak jak na Amice mecz odbył się 8 dnia po wymianie murawy tyle że w sumie nie wiem jak ona teraz wygląda czy też te 8 dni to nie było za mało. Ale też z tego co czytałem lepszą wersją jest trawa układana z tzw przycinanymi korzeniami tylko że ona musi mieć około miesiąca na "chwycenie gruntu".
Powód: korekta informacji
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 27.06.2010 o godz. 13:45.
|