Jirsak naprawdę sobie dobrze radzi, poza tym obecnie chyba jedyny zawodnik który posiada umiejętności strzelania z dystansu jakbyśmy mieli zawodnika jak gatusso który by mu dawał swobodę gry to myślę że Garguła by go długo nie przegonił, mam nadzieje że w tym sezonie wreszcie zaskoczy i uratuje nam tyłek bo póki co nie zanosi się na żadne fajewerki transferowe. Inna sprawa że ciężko grac playmakerom jak nie mają komu na skrzydła dogrywać...
Tyle że pierwsza połowa pokazała że jakiś pomysł na granie jest a nie dziiiiiiiiiiiiiiiidaaaaa na Pawła
