Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6117
Stary 27.06.2010, 11:33
Co tutaj sie wczoraj dzialo w tym temacie, ze jest az taka duza wyrwa w postach pomiedzy 14 a 22

A tak, zeby nie OT.. Ja tam w żadne seriale nie wierze. Jesli ktos ma przyjsc i chce to będzie załatwiony transfer. Ja osobiscie spodziewam sie jakies mordki testowanej na obozie w Niemczech lepszego formatu niż bigosy.
Odpowiedz cytując