Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26211
Stary 27.06.2010, 10:34
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
A może trzymają tych ogórków, bo kogoś trzeba wystawić, a nasza kadra szczupła?

Ale znowu, dlaczego na te parę dni nie wezmą juniorów?

Nie łapię. Ten klub to zagadka.
A dlatego bo jak stwierdził Kasperczak ani z Młodej Ekstraklasy nikt się nie nadaję na grę w pierwszym zespole, a jedynym reprezentującym poziom ekstraklasowy jest leczący kontuzję Łukasz Burliga, to tym bardziej i z juniorów nikt się nie będzie nadawał, lepiej testować kucharzy i stałych bywalców MC' Donalda.

A być może trafimy na drugiego Roberta Sowę...
Odpowiedz cytując