polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

A może trzymają tych ogórków, bo kogoś trzeba wystawić, a nasza kadra szczupła?
Ale znowu, dlaczego na te parę dni nie wezmą juniorów?
Nie łapię. Ten klub to zagadka.
|
A dlatego bo jak stwierdził Kasperczak ani z Młodej Ekstraklasy nikt się nie nadaję na grę w pierwszym zespole, a jedynym reprezentującym poziom ekstraklasowy jest leczący kontuzję Łukasz Burliga, to tym bardziej i z juniorów nikt się nie będzie nadawał, lepiej testować kucharzy i stałych bywalców MC' Donalda.
A być może trafimy na drugiego Roberta Sowę...