Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#945
Stary 27.06.2010, 10:17
Maciej Korzym od pierwszego lipca będzie zawodnikiem Cracovii. Informację przekazał legia.com dyrektor ds. rozwoju sportowego Legii, Marek Jóźwiak.

Transfer Maćka ma charakter definitywny. To oznacza, że 22-letni zawodnik kończy sześcioletnią przygodę z naszym Klubem. Korzym trafił na Łazienkowską 3 w połowie 2004 roku. Jest najmłodszym debiutantem w Ekstraklasie. Wszedł na boisko podczas derbów z Polonią mając ukończonych 15 lat. W kolejnych latach był wypożyczany do Odry Wodzisław (dwukrotnie) oraz GKS-u Bełchatów. W 2008 roku wywalczył Puchar Polski oraz dotarł do finału rozgrywek o Puchar Ekstraklasy. W Legii rozegrał 48 meczów i strzelił cztery gole.

Za slaby na Legie wiec Cracovia powinna sie tym zawodnikiem jako tako wzmocnic


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując