syeb napisał(a):

a jest gdzies cennik rzeczy Bo na tej stronce nie widze zeby byly rzeczy podane i ceny
|
Niestety raczej nie bedzie w necie cennika. Ogólnie ceny niestabilne. Jak dobrze trafisz to może być dużo ciekawych promocji, a w inny dzień żadnej. Wiem bo sam bywam czasami (raz na 2-3 miesiące). Ogólnie jechać sie opłaca , zwłaszcza ,ze sklep od jakiegoś czasu jeszcze rozbudowany.........