|
Stadion Legii pierwsza klasa. Pomyślcie, że w tym roku pojedziemy na Koronę, Lubin, Lecha, Cracovię, Legię... No naprawdę w końcu człowiek nie będzie jak bydlęcie oglądać meczu na Ł3 z poziomu murawy, pól kilometra od od murawy. Choc przyznam, że korci mnie żeby olac wyjazd na Legiunię z powodu matołeckich cen biletu dla przyjezdnych i konieczności noszenia kasku ochronnego dzięki ustytułowaniu sektora gości.
|