Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 27.06.2010, 06:11
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A propo Legii to niech ktoś kto wie zaprezentuje jakieś zdjęcia ze skboxami bo nie bardzo wiem gdzie miałyby się one niby mieści. Nie widzę żadnych specjalnych miejsc póki co.
Skyboxy będą na krytej. tej co jest teraz dopiero burzona zdjęcia będą za niecałe pół roku
Odpowiedz cytując