crazykaro napisał(a):

|
A propo Legii to niech ktoś kto wie zaprezentuje jakieś zdjęcia ze skboxami bo nie bardzo wiem gdzie miałyby się one niby mieści. Nie widzę żadnych specjalnych miejsc póki co.
|
Skyboxy będą na krytej. tej co jest teraz dopiero burzona zdjęcia będą za niecałe pół roku
