laxa napisał(a):

ja nie wiem,rozumiem ze zasada testow jakiegoklwiek zawodnika odbywala by sie na jakisch zasadach,tzn mial by to byc ktos np mlody ,persepktywiczny ,grajacy juz gdzie w swoim poprzednim klubie.
ale jak widze kogos takiego jak ten Pinto i ten Alemao to nie widze ze zadnej logiki ,nie widze nic.Kapserczak moglby sie w koncu ogarnać i obydwoch wysłac na testy na Izalotora Biguchwala ,bo gdzie indziej by kots ich chcial.
jesetm za testami,ale ludzi ktorzy rokują jakie nadzieje ze to nie jest strata czasu jak w przypadku tego stalego kilenta Mc'Donalda z Portugalii.
co do Makiniwy to obysmy sie nie obudzili z reka w nocniku....napalili sie na goscia ktory w ost 3 latach strzlil moze z 2 ,3 bramki ,ale z uwagi ze polska liga to amatorka ,u nas mogly cos grać.....ciekawe wiec czy gadaja z innymi ,bo bez napastnika to bedzie bida.