Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26206
Stary 26.06.2010, 23:41
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
A może trzymają tych ogórków, bo kogoś trzeba wystawić, a nasza kadra szczupła?

Ale znowu, dlaczego na te parę dni nie wezmą juniorów?

Nie łapię. Ten klub to zagadka.
Ja myślę że na chama chcą znaleźć kilku po kosztach bo kadra jest rekordowo szczupła a kasy nima.Tzn jakaś pewnie jest ale nie na tyle by kupić 6,5 czy nawet 4 grajków.Dziś to de facto 11 zdrowej w pełni nie mamy.
Garguła i Singlar...pierwszy to pewnie minimum pół roku jak znów mu coś nie strzeli, drugi niby ok ale po kontuzji i coś też przebąkuje że nie jest do końca ok - Boguski - standardowo już kontuzja.Minus Głowa,Ba,Alvarez(ci co jak byli zdrowi to zazwyczaj grali).

Tak więc kombinują licząc na cud...ja sam ciekaw jestem jak oni te 'konkretne' transfery załatwią bo żeby liczyć na cokolwiek muszą być 2 nowe postacie w przodzie i to tacy co faktycznie będą o wiele lepsi od tych , których mamy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując