Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26204
Stary 26.06.2010, 23:18
A może trzymają tych ogórków, bo kogoś trzeba wystawić, a nasza kadra szczupła?

Ale znowu, dlaczego na te parę dni nie wezmą juniorów?

Nie łapię. Ten klub to zagadka.
Odpowiedz cytując