Krissu napisał(a):

USA byli strasznie niepoukładanie taktycznie.
Ghana mimo wszystko zasłużenie.
|
Jedyna grająca po europejsku drużyna z Afryki. Bardzo dobrze grali w obronie, do tego trochę szaleństwa w ataku.
Kibicowałem USA, ale obiektywnie - Ghana zasłużyła na awans. Obie ich bramki - pierwsza klasa.