|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
|
|
Jeżeli jeszcze raz w tym temacie zobaczę posty z informacjami pozyskanymi z własnych źródeł będą bany. Posty poleciały do Gdybym był bogaty
Bany będą również za dyskusję, kto jest, jaką gwiazdą forum i kto komu ufa.
Ostatnie ostrzeżenie więcej nie będzie.
Radzę jeszcze raz przeczytać Zasady pisania w temacie, żeby nie było rozczarowań
|
|