No to jak na razie słabiutko z transferami ale że one bd to jest pewne

Muszą być! Czy to Pinto czy Kameruńczyk ale będą i tego chyba jesteśmy pewni. Teraz wszystko zależy od tego jak potoczą się negocjacje, my oczekujemy piłkarzy ale nie znamy prawdziwego stanowiska piłkarza, klubu, więc nam jest łatwiej o oszczerstwa. Z każdym dniem na forum będzie coraz gorzej niestety, coraz większa frustracja ale miejmy nadzieję, że uda się nam to okienko transferowe

Jakby przyszli bramkarz Jovanic, stoper ? , prawy obrońca Kowalczyk, lewoskrzydłowy Milinkovic, napastnik Makinwa + jakaś niespodzianka to wydaję mi się, że bylibyśmy zadowoleni

Jeszcze sprzedać kirma i kupić kogoś młodego za niego i byłoby git ale jak na razie jest krucho ;/