Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8557
Stary 26.06.2010, 18:50
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Powinni cale PO i PiS zeslac na Sibir, tam moze by sie dogadali...
O jestem jak nabardziej za jeśli mieliby tam pozostać razem z kotem Alikiem, czapką z Machu Picchu i wieloma innymi gadżetami.