Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16856
Stary 26.06.2010, 18:20
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Chce zakupić telewizor 37/40/42 cale. Plazma czy lcd? Jakby ktoś kto zna sie na tym polecił mi jakis do 2500 zł. Nie ufam doradzcą klienta w sklepie jakoś. Prosił bym bardzo.
Polecam Samsunga LCD (wszystkie maja matryce SONY). Plasm nie kupuj bo w cholere pradu zra. Z Samsunga polecam Ci serie B65x albo C65x.
Odpowiedz cytując