iq1000 napisał(a):

|
Chyba nie zdałeś do kolejnej klasy? Ukończ najpierw szkołę, a potem możesz sobie pluć jadem.
|
Nie pluje jadem tylko wyrażam swoją opinie o jednym ze słabszych piłkarzy Wisły, który na w każdym kolejnym meczu udowadnia że potrafi tylko biegać. Tak, wiem że czasem idealnie zacentruje ale to nie zmienia faktu że jest piłkarzem jednego meczu.
A o moją ortografię i edukacje nie musisz się martwić.