Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2560
Stary 26.06.2010, 17:57
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie zdałeś do kolejnej klasy? Ukończ najpierw szkołę, a potem możesz sobie pluć jadem.
Nie pluje jadem tylko wyrażam swoją opinie o jednym ze słabszych piłkarzy Wisły, który na w każdym kolejnym meczu udowadnia że potrafi tylko biegać. Tak, wiem że czasem idealnie zacentruje ale to nie zmienia faktu że jest piłkarzem jednego meczu.

A o moją ortografię i edukacje nie musisz się martwić.
Odpowiedz cytując