flamengista napisał(a):

.
PS. Kurto niestety to ciągle junior. Zawalił przy pierwszej i drugiej bramce. Przy pierwszej źle wyszedł z bramki i źle wybił piłkę. Przy drugiej - niewłaściwe ustawienie muru.
|
Racja, że zawinił przy bramkach ale wole patrzeć jak młody 19 latek popełnia błędy i wyciąga z nich wnioski, niż oglądać to co czasami wyprawia nasza mam nadzieje "dwójka" Mariusz P. pseudonim "Mario"