Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 26.06.2010, 17:45
Ameryka razem awansowała w 7 na 8, kiedy Europa 6 na 13.

Szkoda, że nie doszło do dogrywki. Korea wyrobiła się jako zespół, podobnie Japonia, są już daleko przed nami. Myślę, że Japonia jednak bedzie górą.

Liczę na godnego przeciwnika dla Urugwaju czyli USA, tym samym USA będzie miało szanse po raz pierwszy awansować do półfinału, oczywiście, jeżeli Ghana się nie przebudzi, albo sędziowie nie bedą jej ciągnąć za uszy.

Też załowałem porażki Chile, ale teraz jestem optymistą, że mają szanse przejść Brazylię! To będzie przynajmniej niespodzianka, bo pojedynek Hiszpania - Brazylia byłby pół na pół i kto by nie wygrał, żadnej sensacji by to nie sprawiło. Portugalia - Hiszpania też ciekawie. Takie derby. Podobnie zresztą jak Anglia - Niemcy czy Argentyna - Meksyk. 1/8 w tym roku wyjątkowo ciekawa.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c