Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26191
Stary 26.06.2010, 17:31
Nie ma sie co podpalac na tego Makinwe, po pierwsze, caly ten transfer wydaje sie mocno poza naszymi mozliwosciami, o ile dogadanie sie z Lazio jest calkiem realne, to dogadanie sie z ta pseudo gwiazda w sprawie jego zarobkow, juz chyba nie...Bo nie sadze aby, pilkarz mogl u nas zarabiac wiecej jak 300, 350 tys euro na rok, a redukcja z 750 tys napewno mu sie nie bedzie usmiechac. Nie wspominajac juz nawet ze te 350 tys bedzie kontraktem motywacyjnym, wiec gwarantowane jakies 200tys E. Pozatym inwestujac tak astronomiczne pieniadze jak na nasze warunki, w gracza po kontuzji, ktory moze okazac sie takim samym wzmocnieniem jak Bulgar, ktory przychodzil w wielkim blasku w ostatnim okienku transferowym jako nasze zbawienie.
Cala ta sprawa wyglada poprostu na to, ze menadzer postanowil wykorzystac jedynego chetnego na Makinwe czyli nasza Wiselke, jako rekame aby w mediach bylo troche o nim glosniej i dzieki temu znalesc na niego jakiegos bogatszego kontrachenta. A nasi dzialacze dali sie niestety w ta gre wciagnac:/
Miejmy tylko nadzieje, ze nie byli az tak naiwni i maja jakas realna opcje rezerwowa...
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując