|
chociaż jest jedna zaleta, że nasze trybuny są troszkę dalej odsunięte od trybun i że dach niej jest za wysoko (u nas w granicach 25 metrów, a średnio 50 metrów w Poznaniu. Murawa u nas jest w większym stopniu nasłoneczniona niż tam i przez to natura sama jej pomaga.
Oczywiście i nas jest słabszy obszar, trawa przy bramce od strony Błoń widzi tego słońca mniej ale to i tak nieporównywalne do studni w Poznaniu.
|