Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26187
Stary 26.06.2010, 16:55
el Nuero w czarnej dupie z transferem Makinwy tak, z transferami wogole - raczej watpie. Gosc gra na zwloke by tylko podbic stawke Makinwie. Przypuszczam, ze powiedzial mu by sie wstrzymal z podjeciem decyzji (dlatego tez informacja o pojawieniu sie Larissy sie dzisiaj pojaiwla) pochopnie bo moga wyciagnac od nas wiecej kasy. Z obu stron chodzi tutaj o zmiekczenie stron negocjacyjnych.
Odpowiedz cytując