|
el Nuero w czarnej dupie z transferem Makinwy tak, z transferami wogole - raczej watpie. Gosc gra na zwloke by tylko podbic stawke Makinwie. Przypuszczam, ze powiedzial mu by sie wstrzymal z podjeciem decyzji (dlatego tez informacja o pojawieniu sie Larissy sie dzisiaj pojaiwla) pochopnie bo moga wyciagnac od nas wiecej kasy. Z obu stron chodzi tutaj o zmiekczenie stron negocjacyjnych.
|