Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Skawina
Offline
#
11198
26.06.2010, 16:50
Jak dla mnie tam nie ma 1, tylko po prostu są... schody.
Powód: faktycznie kac kolego hehe
Ostatnio edytowane przez KamiK : 26.06.2010 o godz. 16:52.
KamiK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamiK
Znajdź inne posty napisane przez KamiK