Krissu napisał(a):

|
Nie sądzę, żeby to było jakieś szczególnie "perfidne" aktorstwo w wykonaniu El Nino. Każdy piłkarz dodaje coś od siebie w takich sytuacjach.
|
Gdyby to był Włoch, suchej nitki by na nim i calej reprezentacji nie zostało
Urugwaj przysnął w drugiej połowie.
Bramka Suareza coś fantastycznego !