Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1358
Stary 26.06.2010, 16:48
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę, żeby to było jakieś szczególnie "perfidne" aktorstwo w wykonaniu El Nino. Każdy piłkarz dodaje coś od siebie w takich sytuacjach.
Gdyby to był Włoch, suchej nitki by na nim i calej reprezentacji nie zostało





Urugwaj przysnął w drugiej połowie.
Bramka Suareza coś fantastycznego !
Ostatnio edytowane przez Ela : 26.06.2010 o godz. 16:54.
Odpowiedz cytując