|
Szlak już człowieka trafia jak się na to wszystko patrzy! obiecanki cacanki już które okienko transferowe z rzędu? hmm..3?4?5? kolejni wytransferowani nasi najlepsi piłkarze za dobre pieniądze, a w wzmocnień brak! Ja się pytam czym jest spowodowana taka niudolność naszych działaczy od kilku lat?!
|