Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1355
Stary 26.06.2010, 15:31
Prawda jest taka, ze w momencie tego incydentu Estrady i tak nie powinno juz byc na boisku bo wczesniej brutalnie Inieste sfaulowal. Wiec i tak wyszlo na zero.
Odpowiedz cytując