Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2529
Stary 26.06.2010, 14:34
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Podobno Jovanić kontuzja :(
Nie trzeba byc Sherlockiem Holmesem zeby zobaczyc, ze go w skladzie nie ma. A wiadomosc o kontuzji jest juz znana od 2 dni.
Odpowiedz cytując