Syn Kangura z 1984 napisał(a):

Gość który komentuje nasz dzisiejszy sparing powiedział że Makinwa jest już "nasz" z tym że aktualnie przebywa na wakacjach
|
To byłaby świetna wiadomość. Może w końcu niektóre osobniki z forum zamilkną i przestaną tylko narzekać. Widać, że Wisła chce kupować i wydaje się, że robi to z głową.