Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2524
Stary 26.06.2010, 14:15
Bez przesady z tym optymizmem. Przypominam, że to zespół z 1 ligi słowackiej. Jedyne co może cieszyć to skuteczność, bo z tym zawsze mieliśmy problem.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 26.06.2010 o godz. 14:20.
Odpowiedz cytując