Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8551
Stary 26.06.2010, 13:46
A ja czekam na szydekę 'autorytetów' i mediów na to, że Kaczyń.... łoj przepraszam, że Tusk był jedynym kandydatem na szefa partii. Wodzowska partia. Czysty faszyzm. Co za żądza władzy, co za strach wśród współpracowików. Wszyscy się boją Jarosł... łoj przepraszam, wszyscy się boją Donaldowi sprzeciwić.

Hipokryzja sialalala !

Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011