A ja czekam na szydekę 'autorytetów' i mediów na to, że Kaczyń.... łoj przepraszam, że Tusk był jedynym kandydatem na szefa partii. Wodzowska partia. Czysty faszyzm. Co za żądza władzy, co za strach wśród współpracowików. Wszyscy się boją Jarosł... łoj przepraszam, wszyscy się boją Donaldowi sprzeciwić.
Hipokryzja sialalala !
