Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26168
Stary 26.06.2010, 13:14
AYALA napisał(a):Wyświetl post
z Cwielonga był większy pożytek jak wchodził z ławki niż z Hristova i Ba razem wziętych.

Liczyłem że z pieniędzy za Głowe kogoś kupią a tu chyba kwota poszła na łatanie dziury budżetowej za Levadie
No z tym Ba, to chyba przesadziłeś, przecież spisywał się całkiem przyzwoicie, na pewno lepiej od chimerycznego i diabelnie nieskutecznego Ćwielonga (inna sprawa, że to dwie różne pozycje). Jak dla mnie pozybycie się senegalczyka to błąd, zwłaszcza jeśli nie mamy zamiaru na jego miejsce ściągać nikogo.
Odpowiedz cytując