Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16845
Stary 26.06.2010, 12:19
W sumie kiedyś w jakimś reportażu o stronie na którą się logowałeś i mogłeś pobierać filmy, muzykę bez limitów. Po jakimś czasie z tejże strony przysyłali rachunek do zapłaty za ściągnięte GB.

Dla tego trzeba czytać regulaminy!!! Bo z tego co pamiętam, zgodnie z prawem to robią. Ale może to nie ta strona, trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.
Odpowiedz cytując