|
W sumie kiedyś w jakimś reportażu o stronie na którą się logowałeś i mogłeś pobierać filmy, muzykę bez limitów. Po jakimś czasie z tejże strony przysyłali rachunek do zapłaty za ściągnięte GB.
Dla tego trzeba czytać regulaminy!!! Bo z tego co pamiętam, zgodnie z prawem to robią. Ale może to nie ta strona, trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.
|