Paweł_9182 napisał(a):

aaa, Pechowo że 6 drużyn europejskich trafiło na siebie w 1/8, i dlatego maksymalnie jak również minimalnie zobaczymy 3 zespoły z Europy w 1/4 Zapewne również 3 z Ameryki Południowej. Także nie widzę jakiejś wielkiej dominacji Ameryki Południowej. Cieszy również obecność 2 drużyn z Azjii (na 3 szanse) i 2 ze strefy Concacaf(3 szanse) w 1/8 co pokazuje że piłka nożna również w tych egzotycznych wydawać się mogło kontynentach jest na niezłym poziomie.
|
Tylko że z Europy przyjechało 13 zespołów a z Ameryki Południowej 5 więc ciężko o dominacje liczebną.
Co do 1/8 to nie skreślałbym Japonii, dobrze przygotowani pod względem fizycznym jak i taktycznym w dodatku Paragwaj bardzo mocnym zespołem nie jest.