HanysKce napisał(a):

|
a zwróciliście uwagę, że głównego AKTORA porażki z Lewatywą w Wiśle już nie ma - Ćwielonga !!!
|
z Cwielonga był większy pożytek jak wchodził z ławki niż z Hristova i Ba razem wziętych.
Liczyłem że z pieniędzy za Głowe kogoś kupią a tu chyba kwota poszła na łatanie dziury budżetowej za Levadie