Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26157
Stary 26.06.2010, 11:18
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
No i co w zwiazku z tym, ze Palermo testuje Glika? Czy to cos zmienia? Nie, dalej jest drewniany, wolny i jest normalnym sredniakiem ligowym przez media wykreowanym na nie wiadomo kogo.
Co do tematu, to dodam od siebie, ze transfery musza byc, bo zadna normalna osoba nie zostawila by klubu z taka waska kadra, a chyba nie sugereujecie, ze Cupiał i reszta sztabu to ogorki...
Fakt, ze tez bym chcial zeby transfery byly juz na zgrupowanie w Zakopanym, ale wychodzi na to, ze planuja tak:
-do meczu z litwinami, moze sie uda kogos pozyskac...Przechodzimy litwonow i ruszamy z transferami na calego
Jak narazie tak wlasnie wyglada dzialanie naszego klubu.
Teraz kazdy pisze, ze zle, dno, ze frajerzy, a jak kupimy kogos dobrego to sie zacznie pisanie "zawsze w nich wierzylem, kocham Wisle" itp.
Tylko co będzie jeśli tych Litwinów nie przejdziemy... pamiętasz Levadie miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze. Czyli dziura budrzetowa, i męki przez cały sezon...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując