Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26156
Stary 26.06.2010, 11:07
No i co w zwiazku z tym, ze Palermo testuje Glika? Czy to cos zmienia? Nie, dalej jest drewniany, wolny i jest normalnym sredniakiem ligowym przez media wykreowanym na nie wiadomo kogo.
Co do tematu, to dodam od siebie, ze transfery musza byc, bo zadna normalna osoba nie zostawila by klubu z taka waska kadra, a chyba nie sugereujecie, ze Cupiał i reszta sztabu to ogorki...
Fakt, ze tez bym chcial zeby transfery byly juz na zgrupowanie w Zakopanym, ale wychodzi na to, ze planuja tak:
-do meczu z litwinami, moze sie uda kogos pozyskac...Przechodzimy litwonow i ruszamy z transferami na calego
Jak narazie tak wlasnie wyglada dzialanie naszego klubu.
Teraz kazdy pisze, ze zle, dno, ze frajerzy, a jak kupimy kogos dobrego to sie zacznie pisanie "zawsze w nich wierzylem, kocham Wisle" itp.
Powód: Literowka
Ostatnio edytowane przez Glova91 : 26.06.2010 o godz. 11:08.
Odpowiedz cytując