flamengista napisał(a):

|
A grą o środek tabeli nie przyciągnie się na 30-tysięczny obiekt przeciętnego kibica, zainteresowanego głównie widowiskiem i odpowiednim poziomem sportowym.
|
Gra o mistrzostwo też nie przyciągała kompletu (a wtedy komplet wynosił dużo mniej niż 30tys)
