Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16840
Stary 26.06.2010, 10:54
DYRU napisał(a):Wyświetl post
co to za gra bo nie pamiętam nazwy. ma ktos ją może na kompa
http://i50.tinypic.com/sfe8wh.jpg
nie jestem pewien na 100% ale chyba punisher bardzo stary -byly kiedys takie symulatory na kompa co miales mnostwo tych gier do wyboru i wlasnie tam ona byla tego jestem pewien na 100% -ja osobiscie nie mam na kompie juz tego pzdro
Odpowiedz cytując