Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
16840
26.06.2010, 10:54
DYRU
napisał(a):
co to za gra
bo nie pamiętam nazwy. ma ktos ją może na kompa
http://i50.tinypic.com/sfe8wh.jpg
nie jestem pewien na 100% ale chyba punisher bardzo stary -byly kiedys takie symulatory na kompa co miales mnostwo tych gier do wyboru i wlasnie tam ona byla tego jestem pewien na 100%
-ja osobiscie nie mam na kompie juz tego
pzdro
palczi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palczi
Znajdź inne posty napisane przez palczi