Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26155
Stary 26.06.2010, 10:42
Jeśli sprzedamy MArcelo i Diaza, to po co się wzmacniać w tym roku...przecież to bez sensu, albo sie wzmacniamy na kazdej pozycji albo nie bawimy się w klub piłkarski Wisła Kraków... bo taka polityka wystawia nasz klub na śmieszność;
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując