Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2512
Stary 26.06.2010, 10:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
3 dni na silowni i juz sa gotowi do sezonu Oni powinni po tych gorach biegac dwa tygodnie i cwiczyc na silowni 2 razy dziennie ,to by bylo kondycyjne przygotowanie do sezonu
Liga jest niezbyt wymagająca. Jakiś koleś nie miał klubu i przygotowywał się biegając po parku.
Heniu stosuje treningi barcelońskie: więcej grania mniej biegania.
Odpowiedz cytując