AS82 napisał(a):

3 dni na silowni i juz sa gotowi do sezonu Oni powinni po tych gorach biegac dwa tygodnie i cwiczyc na silowni 2 razy dziennie ,to by bylo kondycyjne przygotowanie do sezonu
|
Liga jest niezbyt wymagająca. Jakiś koleś nie miał klubu i przygotowywał się biegając po parku.

Heniu stosuje treningi barcelońskie: więcej grania mniej biegania.